WD Mybook Live 2 TB NAS Network Cloud Linux Veri Kurtarma

WD Mybook Live 2 TB NAS Network Cloud Linux Veri Kurtarma ( WD20EURS-63S48Y0)  

 

Müşterimiz daha önce hard diskini bir veri kurtarma merkezine yollamış verilerinin 20 gün civarında bir süre içinde kurtarılabileceği söylenmiş. Süre uzun geldiği için vazgeçmiş.

USB çıkışı olmayan, sadece network üzerinden erişilebilen hard diski demonte ederek veri kurtarma cihazımıza bağladık.   Verilerini aynı gün bulduk.  , 48 saat sonra Hard Diskini ve verilerini kargoya verdik.

WD Mybook Live 2 TB NAS Cloud Linux
WD Mybook Live 2 TB NAS Cloud Linux

Sözkonusu hard disk Ethernet üzerinden IP iletişimi ile çalışan, kullanıcı şifreli,  bad sector nedeni ile klasör yapısı bozulmuş bir hard disk idi.  Kullandığımız cihaz ile hard disk verilerine ulaştık. Ancak klasör yapısı bozulduğundan kullanıcı verilerinin klasör sistemi bulunamadı. Daha sonra bulunamayan klasör yapısından bağımsız olarak sahipsiz klasörleri taradık.  Ana sistem olmasa da alt klasörler ve içeriklerine ulaştık.

Başka şehirde bulunan müşterimiz internet üzerinden uzak bağlantı ile bulduğumuz verileri kontrol etti. Aradığı tüm dosyaları bulduğumuzu teyit etti. Verilerini 2 ayrı diske kopyalayarak kendisine yolladık. Üstelik diğer firmadan % 25 daha ucuza!…

Teşekkürler Murat bey. Bir insan bu kadar mı profesyonel hizmet verir. Başka bir firma daha önce benim verilerimin kurtarılması için bir hafta süre vermişti. Murat bey sağolsun verilerimi iki günde kurtardı ve bilgileri iki tane ekstra hard diske aktardı. Eğer veri kurtarma işiniz olursa Murat beyin firmasını tavsiye ederim. 

Ufuk Ü…  /Belçika

Veri kurtarma işlemi hassas bir işlem olup, izlenecek yolun ve hedefin doğru belirlenmesi gerekir. 2 TB lik hard diskte Bu kurtarma senaryosunda müşterimizin ihtiyacı olan 190 GB lik veriye konsantre olarak zaman önceliği ile hareket ettik.

Öncelikleriniz önceliğimizdir.

Digital Veri Kurtarma

Leave a Reply

Your email address will not be published.